Q Shop

HOLD KONTAKTER

Indmeldelse af nye spillere, håndteres af den moderklub der ligger geografisk tættest på spillerens addresse. Skriv til jacob.velling@randersq.dk

Her finder du kontaktdata for de forskellige hold, fra U13 til U18

U13

Jacob Velling

Jacob Velling, Træner

  • Telefon 40197497
  • jacob.velling@randersq.dk
Søren Møller Jørgensen

Søren Møller Jørgensen, Træner

  • Telefon 40680085
  • soren.jorgensen@randersq.dk
Thomas Albers

Thomas Albers, Træner

  • Telefon 30287708
  • thomas@albers.dk
Karina Grosen Iversen

Karina Grosen Iversen, Træner

  • Telefon 27142110
  • karinag.iversen@gmail.com
David Mortensen

David Mortensen, Træner

  • Telefon 29409020
  • david.mortensen@jubii.dk

U14

Søren Frostholm Urth

Søren Frostholm Urth, Træner

  • Telefon 22510922
  • urth001@gmail.com
Flemming Bach

Flemming Bach, Træner

  • Telefon 42793176
  • fb@bachsbog.dk
Carina Allentoft

Carina Allentoft, Træner

  • Telefon 26706601
  • carina@allentoft.net

U15

Morten Fensholdt

Morten Fensholdt, Cheftræner

  • Telefon 20886865
  • mmfn76@gmail.com
Henrik Daugaard

Henrik Daugaard, Træner

  • Telefon 29245886
  • hddaugard@gmail.com
Jacob Dalby

Jacob Dalby, Træner

  • Telefon 26811979
  • daller79@hotmail.com
Susanne Søholm

Susanne Søholm, Træner

  • Telefon 61656035
  • fefe@mail.tele.dk
Ann Lill Mikkelsen

Ann Lill Mikkelsen, Holdleder

  • Telefon 29920325
  • annlill-januz@hotmail.com

U16

Karsten Sveigaard

Karsten Sveigaard, Træner

  • Telefon 42663890
  • karstensveigaard1977@gmail.com
Jan Kannegaard

Jan Kannegaard, Træner

  • Telefon 40444456
  • jankannegaard@gmail.com
Mick Daugaard Baunsgaard

Mick Daugaard Baunsgaard, Træner

  • Telefon 41445351
  • mb@ajskjern.dk
Mette Stoklund

Mette Stoklund, Holdleder

  • Telefon 29841812
  • mbs@youmail.dk
Christine Schifter Rasmussen

Christine Schifter Rasmussen, Holdleder

  • Telefon 29924049
  • christineschifter@icloud.com

U18

Morten Løbe Hyldgaard

Morten 'Løbe' Hyldgaard, Cheftræner

  • Telefon 50576137
  • morten.hyldgaard@randersq.dk
Martin Rasmussen

Martin Rasmussen

  • Telefon 27638062
  • martin.rasmussen@randersq.dk
Ole Christensen

Ole Christensen, Træner

  • Telefon 50986767
  • ochr@privat.dk
Anna Karina Thomsen

Anna Karina Thomsen, Holdleder

  • Telefon 23809304
  • annakarina@herb.dk

Moderklubber

Randers Q er et klubsamarbejde mellem 8 klubber i Randers